Як Кличко бреше киянам в присутності посла США, або Черговий земельний дерибан – Юрій Левченко (відео)

Черговий земельний-1

«Сьогодні земельна комісія Київради розглядала скандальне питання поновлення ТОВ «СКАЙ-БУД ЛТД» договору оренди землі на 10 років під незаконне будівництво ТРЦ біля метро Осокорки замість зеленої зони, – розповів на своїй сторінці у ФБ лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко. – 20 травня 2015 року на Осокорках відбулася одна з наймасовіших акцій проти незаконних забудов в Києві. Були серйозні фізичні зіткнення: сотні тітушок, яких прикривали сотні працівників поліції під особистим командуванням начальника поліції, жорстко били киян, які боролися проти незаконної забудови.

Хто забув або не бачив, ось коротке відео з тих подій:

https://youtu.be/CFwyx_Fo5bw

Після того, як кадри супротиву громади й жорстокого побиття людей показали ледь не всі ЗМІ, Кличко був вимушений винести це питання на розгляд сесії, розірвати укладений договір та створити там сквер. І це попри те, що напередодні він на собі рвав сорочку і розповідав, що там все законно.

Чому Кличко так швидко перевзувся і змінив свою думку, ви зрозумієте, прочитавши цей допис до кінця.

І от вже нібито «оновлена» київська влада з тим же Кличком на чолі готується незаконно продовжити цей договір оренди. Права рука Кличка – фальсифікатор дипломів, заступник міського голови, секретар Київради Володимир Бондаренко своїм листом направляє це питання на розгляд земельної комісії.

Це виявив представник нашої команди – партії Народовладдя – експерт з містобудування Георгій Могильний.

Черговий земельний-2

І ось за дорученням партії, сьогодні наш представник – Олег Симороз – мав озвучити на земельній комісії позицію громади щодо неприпустимості голосування за це незаконне рішення й донести до депутатів вимогу за це НЕ голосувати, однак охорона Київради не пустила його на засідання посилаючись на незаконне розпорядження Кличка.

Але під стінами Київської міської ради за 5 годин до злочинного голосування він особисто в присутності тимчасової повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін проінформував Віталія Кличка про намагання його депутатів незаконно протягнути це злочинне рішення через земельну комісію. Кличко пообіцяв розібратися, як він це завжди робить в таких ситуаціях на камеру… І як завжди збрехав.

І от через 5 годин після цієї розмови, депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Віктор Грушко вносить пропозицію щодо розгляду цього питання, голова земельної комісії – депутат від цієї ж фракції «УДАР» Михайло Терентьєв ставить на голосування рішення про розгляд, після чого 11 депутатів підтримують незаконне поновлення договору оренди (рішення прийнято). За декілька хвилин до цього Грушко з «кимось» дуже серйозно розмовляв по телефону.

Публікуємо прізвища депутатів, які підтримали це злочинне рішення (яких вдалося ідентифікувати з камер):

Михайло Терентьєв – «УДАР Кличка»;

Віктор Грушко – «УДАР Кличка» (пролобіював розгляд питання в інтересах забудовника);

Олена Овраменко – «УДАР Кличка»;

Юрій Федоренко – «Слуга народу»;

Олександр Міщенко – «Європейська солідарність»;

Решту прізвищ уточнюємо.

АЛЕ, прикметно, що ЖОДЕН депутат земельної комісії не виступив проти, не проголосував проти, й лише один утримався.

Нагадую, що в земельній комісії представлені депутати КОЖНОЇ фракції Київради, включно з тими, що так рвали на собі сорочку на виборах про «опозиційність» до злобудовної мафії, зокрема два представника фракції Голос. Цікаво було б почути їх смішні «відмазки» зараз про мовчання. Але ми розуміємо реальність – це все просто один злочинний корупційний спрут, про що партія Народовладдя й попереджала киян перед виборами.

Зараз багато киян питають себе: «Ну як таке можливо?». А все через те, що за цією забудовою стоїть давній друг-однопартієць, бізнес-партнер Кличка Валерій Іщенко. Його називають одним із гаманців партії Кличка. Іщенко і сам обирався депутатом Київради, а потім і Верховної Ради від партії «УДАР».

Саме для свого соратника Віталій Кличко і проштовхнув це незаконне питання на земельній комісії, а ручні депутати слухняно, мовчки «проковтнули» черговий злочин.

Саме по цій незаконній забудові суд оштрафував мера столиці за те, що він уникав судових засідань і не з’являвся на них в якості свідка.

Подивіться, як Кличко жалюгідно тікає в ресторан олігарха Ахметова, щоб не отримати повістку і не з’являтися до суду по цій справі».

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубликований. Обов'язкові поля помічені *
*
*
*