Водій першого замгенпрокурора Дмитра Сторожука виявився порушником ПДР та автохамом (ВІДЕО)

Київ. 21.03.2017. 15-30. вул. Василя Сурикова, 3. Центральний вхід в НАБУ. Журналістам газети Наша версія хамить водій першого заступника генерального прокурора України Дмитра Сторожука. 

11

13

Довідка «Нашої версії»

Відповідаючи на питання журналістів про призначення Дмитра Сторожука першим заступником генпрокурора, Луценко казав: «Це моє рішення. Я вважаю, що сюди повинні прийти нові люди, в тому числі ті, у кого є певні можливості для реорганізації законодавчого поля. Він — юрист, молодий, і у нього є комунікації з другої за чисельністю фракцією Верховної Ради (Народним фронтом, — ред.) «.

Сторожук буде відповідальним за дотриманням законності органами СБУ, МВС, Національної поліції, Держмитслужби. У його підпорядкуванні перебуватиме департамент нагляду за дотриманням законності силовими структурами, який очолив Володимир Бедриківський — генерал-полковник, керівник УБОЗу в 2008-2010 роках. Департамент отримав завдання підписати угоду з адвокатом бізнесу Оксаною Мальована, висунутої організацією Фортеця. Передбачено їх співпраця з відновлення законності в разі порушення прав бізнесменів силовиками. «Те, що в народі називають маски-шоу, кришування, незаконні вилучення», — пояснив він.

30-річний Сторожук був депутатом Верховної Ради від Народного фронту.

Наша версія

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубликований. Обов'язкові поля помічені *
*
*
*