Warning: Declaration of BootstrapNavMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/nv0/gromnaglyad.com.ua/www/wp-content/themes/catalog/functions.php on line 303
Сім можливостей для громадян, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України - Громадський нагляд

Сім можливостей для громадян, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України

1325525_orig-kopiya

Ресурсний центр ГУРТ підготував добірку актуальних можливостей для громадян різних категорій, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України. До вашої уваги інформація про навчання, роботу, цікаві програми та гранти, а також про пошук партнерів для спільної реалізації проектів.

  1. Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», спрямований на розширення економічних можливостей внутрішньо переміщених осіб і представників місцевих громад через створення робочих місць та підтримку мікро-бізнесу, запрошує взяти участь у регіональних форумах «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що відбудуться у грудні 2016 року. Під час Форумів обговорюватимуть перспективи започаткування та розвитку бізнесу ВПО й представниками місцевих громад, що матиме на меті покращити економічне становище жителів області, сприяти створенню  нових робочих місць, а також зменшити навантаження на ринок праці у зв’язку з ситуацією на Донбасі.

Детальніше – тут.

  1. Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» запрошує осіб, які в результаті конфлікту на сході України втратили роботу або свій малий бізнес, але мають ефективний план використання гранту для організації власного малого підприємництва, подавати заявки на участь у проекті «Допомога для відновлення та розвитку самозайнятості». Проект охоплює райони та міста Донецької області. Дедлайн – 31 грудня 2016 року.

Детальніше – тут.

  1. У рамках Всесвітньої ініціативи «16 днів проти гендерного насильства» Агентство ООН у справах біженців оголошує конкурс на створення плаката на тему «Насильство не завжди можна побачити». До участі в конкурсі запрошуються студенти навчальних закладів Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей віком від 16 до 30 років. Переможці отримають призи (1 місце – фотокамера, 2 місце – планшет, 3 місце – музична колонка). Кращі роботи будуть використані для інформаційних матеріалів Агентства ООН у справах біженців. Дедлайн – 12 грудня 2016 року.

Детальніше – тут.

  1. Міжнародна організація з міграції запрошує профільні неурядові організації до висловлення своєї зацікавленості в участі у ролі партнерів-виконавців проекту, спрямованого на розвиток професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму. Дедлайн – 12 грудня 2016 року.

Детальніше – тут.

  1. Міжнародний благодійний фонд «Жовто-Блакитні Крила» оголошує конкурс на посаду координатора дитячого центру проекту «Генерація UA» в Сєвєродонецьку, що відбувається за ініціативи Дитячого фонду Німеччини. Дедлайн – 10 грудня 2016 року.

Детальніше – тут.

  1. Програма Розвитку ООН Відновлення та Розбудови Миру оголошує конкурсний відбір на посаду спеціаліста зі стратегічного планування в Краматорську. Дедлайн – 9 грудня 2016 року. Цільові області – Донецька та Луганська.

Детальніше – тут.

  1. Ініціативна група Попаснянського району Луганської області шукає партнерів для втілення проекту «Відновлення житла та надання роботи переселенцям і мешканцям прифронтових територій». Для забезпечення новосельців роботою є декілька бізнес-планів. Саме для їх втілення відбувається пошук партнерів серед грантодавців.

Детальніше – тут.

Аудіо-версію матеріалу слухайте на ГУРТрадіо

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. 

Джерело

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубликований. Обов'язкові поля помічені *
*
*
*