«Руський мир» йде на Київ: що робити та можливі наслідки

Багато хто усвідомлює, що це провокація. Але якими ці провакації можуть бути, по приходу на місце?

Давайте пофантазуємо:

1. Майдан — всі бачать, що в Київ вони йдуть пішки, а як планують повертатись? І тут може статись, що не планують. Уявіть ситуацію, що весь цей натовп припреться на Майдан і встановить намети. Ну тіпа: «Ми на час святкування тут поживем». Звичайно, що і правоохоронці напрягуться і багато правих організацій на диби стануть, тож бійок не уникнути. А багатьма це взагалі буде сприйнято, як підготовка до захоплення адміністративних будівель і сепарського перевороту.

576e12ef7ed9939d5d55bf00e2a04af9
2. Церкви — точка їх поломництва обов’язково буде Володимирська гірка. Але поруч з нею три церкви — Римо-католицький Костел св. Александри (наврядчи стане предметом захоплення, але може стати предметом агресивних нападів), Михайлівський Монастир Київського патріархату — хоч і відбудований з руїн, але тема — він побудований за Русі, тож наш, і агресивні спроби захоплення — може бути. Та найбільший ризик — Софіївський Собор. Це найдавніша церква України, сюди вони можуть попертись із вимогою: Нам потрібно помолитись, але зайшовши натовпом, відмовляться його залишати. І тоді владі залишиться тільки два сценарія — віддати їм Софію, чого ніколи не приймуть українці, або вибивати їх звідти силою, чого і добиваються москалі.

db7d5fbd6aa07f91c810227f4117e6b0
3. Підтасовка теракту — фанатиків там вистачає, тож і смертника організувати не важко, який підірве себе у їхньому натовпі, щоб потім сказати, що це «бендерівці» вибухівку заклали. Впринципі, такий сценарій теж не варто виключати.
Потрібно розуміти низькі шанси того, що вони йдуть просто так. В першу чергу, вони розраховують на реакцію, як на гей-паради — звичайне і безпідставне побиття їх «мирних віруючих» страшними «бендерівцями». Та якщо цього не станеться, явно будуть шукати пригод на сідниці, щоб спровакувати це.

bc221564ea0de85425ce74dfd5625c36
Висновок: Готуватись їх «зустріти» варто всім. Та уважно слідкувати за ходою, і допоки вони не перегнуть палицю, не втручатись. Бути добре мобілізованими і триматись організованими групами, але на безпечній відстані, щоб не дати звинуватити себе у ними же спровакованих подіях, але, і одночасно бути готовими не дати їм перейти межу дозволеного. Бажано, всім групам, співпрацювати з поліцією та одни з одними, і координувати дії. Спробувати не допустити їх до Михайлівського і Софії, із ймовірних провакацій, це найбільші зони ризику. — дописує в своєму ФБ Голова Товариства Ветеранів АТО  Kyrylo Sergeyev

Знайдено 1 коментар

  1. Сергей:

    Кажется по такому сценарию Русско-Турецкая война началась. Только там священников не было. Турки впустили к себе на территорию гвардейцев русского мира, с добрыми намерениями, а после этот русский мир нахрен всем Туркам гортянки перерезали.

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубликований. Обов'язкові поля помічені *
*
*
*