Посилення охорони складів ВСУ відбувається з граблями та лопатами (ФОТО)

«Ой що я почув у фб… Виявляєтся нам не вистачає грошей на оборону складів? Ти ба, несподіванка яка. Дивно це чути, та спостерігати як саме ці гроші витрачаються. Наприклад сьогодні, одна героїчна ОМБР проводила «заходи по посиленню безпеки та охорони» на власних складах. Проводила масштабно, у зв’язку із прибуттям для інспекції цих складів цілого генерал-майора (ви б бачили, як всирались від переляку наші псевдоофіцери, усі як один, доречі, з УБД). Так от щодо витрат. У звичайний день до виконання особливо важливого завдання прибирати листя у лісі задіяно близько 50 військовослужбовців за контрактом. Сьогодні ця кількість була подвоєна. Отже 100 чоловік прибирає листя у лісі. Це щоб генерал не до@бався доки рухається до складів.
На самих складах було задіяно близько 50 військовослужбовців за контрактом, які із граблями та лопатами виконували означені «заходи по посиленню».

22196508_1821728987854812_341289820427598793_n

День військовослужбовця за контрактом у ЗСУ коштує державному бюджету 230 гривень мінімум. Це тільки зарплатні. З бюджету, який, нагадаю, наповнює податками народ України. Отже сумарні витрати цього дня становили 34500 гривень, це лише з\п, а ще долучена техніка, паливо витрачено, харчування, забезпечення… Цифра дуже приблизна, але містична. Саме 34000 гривень на місяць витрачається на зарплатню шістьох військовослужбовців, які виконують функції замка електричного із камерою спостереження та домофоном.
Цих днів, наповнених означеними витратами, є безліч. Стосовно «заходів з посилення безпеки» — від дня останього вибуху що спричинив такий суспільний резонанс.

image-1
Що ж до безпеки, від дня коли я на ці склади потрапив вперше і до сьогодні, маю єдину оцінку, як людина що пройшла Майдан та війну на Сході із 2014-го. На захоплення цих складів мені потрібно 10 бійців та 30 хвилин часу, а на знищення — вдівічі менше і людей і часу. І жодним чином всі проведені «заходи посилення» цьому не стануть на заваді.
Тому хочу спитати, які до біса кошти, вам, дибілам, взагалі можна надавати? Марнотратство злочин. Під час війни — державна зрада». — написав у своєму Фейсбуці військовослужбовець ЗСУ Олександр Моїсеєнко.

Редакція Нашої версії також обурена складом речей, про які відкрито розповів загалу справжній Герой своєї держави. Ми теж не віримо «штабним пацюкам» з корочками УБД. Тому в майбутньому завжди будемо давати слово небайдужим громадянам, які захищають нашу рідну Україну, ризикуючи своїм життям та здоров*ям.

Орфографія і пунктуація автора

Наша версія

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубликований. Обов'язкові поля помічені *
*
*
*