Нардеп Святаш визнав Україну… без Криму у привітанні на День Незалежності

                                Одіозний політик знову вляпався в скандал

Нардеп від парламентської фракції «Відродження» Дмитро Святаш вляпався в черговий скандал. На цей раз народний депутат вирішив привітати українців з Днем Незалежності, розклеївши по Києву вітальні листівки з картою України без окупованого Криму.

screenshot_2

Подібні «вітальні» листівки в Києві помітив журналіст Олександр Леоненко, опублікувавши у себе на особистій сторінці в Facebook приклад листівок, – повідомляє politeka.

«Вітальні листівки від антинародного депутата Верховної Ради Дмитра Святаша, на яких карта України зображена без окупованого Росією Криму. Я не розумію, чому він все ще працює в Парламенті, а не сидить у в’язниці? Сепар…», – йдеться в повідомленні журналіста.

Крім цього, журналіст Олександр Леоненко адресував це питання Генеральній прокуратурі і Службі безпеки, зазначивши силові відомства в пості з прикладом «вітальної листівки».

Варто відзначити, що Дмитро Святаш є старожилом українського Парламенту. Ще в 2002 році він був обраний нардепом за мажоритарним округом в Харкові, після чого з 2005 по 2014 року перебував в «Партії Регіонів». Уже в 2015 році увійшов до парламентської фракції «Відродження».

Зауважимо, що у ГПУ є питання до Святаша, висунувши йому претензії на суму в 680 мільйонів гривень.

Джерело

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубликований. Обов'язкові поля помічені *
*
*
*