Київські екологи та активісти перевірять діяльність автозаправок КЛО

До уваги екологічної, правозахисної спільноти, представників ЗМІ

3 червня 2016 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Державній екологічній інспекції України (далі – Громадська рада). Серед інших питань розглядались звернення громадян та публікації у ЗМІ, в тому числі безпосереднє звернення до Громадської ради з боку головного редактора газети «Правдошукач» Юрія Шеляженка, щодо можливих фактів порушення природоохоронного законодавства та нанесення шкоди довкіллю з боку мережі автозаправок «КЛО».

IMG_3453(2)

Враховуючи вказані факти Громадською радою створено робочу групу з перевірки фактів порушення природоохоронного законодавства та  нанесення шкоди довкіллю з боку мережі автозаправок «КЛО» та автомобільних мийок. Головою робочої групи обрано Захарченка М. М. Робоча група у взаємодії з компетентними органами із залученням експертів, представників ЗМІ проведе ретельну перевірку викладених фактів.

Контактна електронна адреса для всіх зацікавлених осіб — rg.gr.dei.KLO@gmail.com

Джерело: http://dei.gov.ua/2012-01-22-11-53-44/2012-01-22-11-47-42/golovni-novini/3132-robocha-grupa-stvorena-gromadskoyu-radoyu-pri-derzhekoinspektsiji-ukrajini-perevirit-fakti-porushennya-prirodookhoronnogo-zakonodavstva.html

Залишити коментар
Ваш e-mail не буде опубликований. Обов'язкові поля помічені *
*
*
*